چهارشنبه 05 مهر 1396
تعداد بازدید: 847
تعداد نظرات: 10

برگزاری مراسم آیین عاشورایی در شرکت کشت و صنعت سلمان

برگزاری مراسم آیین عاشورایی در شرکت کشت و صنعت سلمان
به مناسبت ایام محرم و شهادت سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران باوفایش مراسم آیینی عاشورایی با حضور استاد حوزه و دانشگاه حاج آقا بهاالدینی و مداحی برادر گاموری روز چهارشنبه 5 مهر در حسینیه حضرت فاطمه زهرا (س) – نمازخانه شرکت کشت و صنعت سلمان فارسی برگزار گردید .
تصاویر
 • برگزاری مراسم آیین عاشورایی در شرکت کشت و صنعت سلمان
 • برگزاری مراسم آیین عاشورایی در شرکت کشت و صنعت سلمان
 • برگزاری مراسم آیین عاشورایی در شرکت کشت و صنعت سلمان
 • برگزاری مراسم آیین عاشورایی در شرکت کشت و صنعت سلمان
 • برگزاری مراسم آیین عاشورایی در شرکت کشت و صنعت سلمان
 • برگزاری مراسم آیین عاشورایی در شرکت کشت و صنعت سلمان
نظر بینندگان
یکشنبه, 05 آذر,1396
بالاخره آذرماه 1396 نیز آغاز شد و موج جدیدی از سرما وارد کشورمان شد. طبیعتا اولین چیزی که پس از آغاز سرما بصورت جدی به ذهن خطور می کند، وجود بخاری و آبگرمکن مناسب در منازل است. بطور کلی بخاری‌ها و آبگرمکن‌ها هر ساله نیاز به سرویس و بررسی دارند تا مشکل و خللی در آنها بوجود نیاید.

اما نکته قابل توجهی که در خصوص آبگرمکن و بخاری وجود دارد، نصب صحیح آنهاست؛ حتی اگر بهترین برند آبگرمکن را هم تهیه کنید اما در نصب آن دقت کافی را نداشته باشید، ممکن است خطرات گوناگونی از جمله از دست رفتن جان‌تان شما را تهدید کند!

ما امروز در مجله الکترونیکی ITTL قصد داریم پیرامون موضوع ایمنی در نصب آبگرمکن و بخاری صحبت کنیم و نکات لازمه را به شما گوشزد کنیم تا زمستانی را گرم در منازل خود و البته بی خطر تجربه کنید؛ با اخبار فناوری ما همراه باشید.

ایمنی در نصب آبگرمکن و بخاری

آبگرمکن


امروزه بدیل استفاده گسترده از لوازم گازانبر علف بخار سوز بخصوص آبگرمکن های دیواری در کشور عزیزمان ایران، توجه به نکات ایمنی و حفاظتی این افزار ها امری اجتناب ناپذیر می نمایاند. به همین قصد نکات مختصری در این باره تهیه نموده ام که شما را به خواندن آنها دعوت می کنم. حتی المقدور از تهویه مفت بر خوردار باشد که فقره سبب عملکرد بهتر دستگاه اکسیژن کافی به آن برسد.

برپایی انتصاب آبگرمکن در حما م اکیداممنوع. آبگرمکن دور از دسترس کودکان گمارش شود. منصوب و عزل آبکرمکن در مطعم ای که درب حمام و رختکن به آنجا محصور میشودممنوع است:مگرمواردیکه حجم و فضای لازم که حداقل30مترمکعب است، با تهویه كم ارزش پنجره یا دودکش نهادین و اجباری و دودکش مجزا وجودداشته باشد. نصب آبگرمکن در انباری هایی که فضای اجباری را نداشته و اکسیژن ابزار تامین نمی‌شود، تحریم شده غیرقانونی می باشد. مکان گمارش آبگرمکن مترو که نباشد که فاقد هوای کافی است و بطورکلی در محل های بسته ای که اکسیژن کافی در آن مکان وجود نداردآبگرمکن نصب نگردد.

ایمنی در نصب آبگرمکن و بخاری

نصب آبگرمکن در تنورخانه ای که درب رختکن به آنك مسدود و آزاد می شود غیرشرعی ناروا است مگر در مواردیکه آشپزخانه های اوپن بوده فضای لازم حداقل 30 متر مکعب با تهویه نازل و گران دارای روشنایی و پنجره یا هواکش ذاتی و زوركی وجود داشته باشد. ملاحظه منصوب و عزل دارای پنجره و هواکش رخیص جهت تامین هوای احتراق واحیانا تخلیه دود و گاز در مواقع بروز خطر باشد.

پروا نصب باید در ارتفاعی نزدیک به فصل دود کش باشد؛ بطوریکه طول قسمت عمودی تا کلاهک تعدیل 250میلیمتر باشد. یا وقتی كه منزلی آشپزخا نه یا پروا مناسبی فقره سبب منصوب و عزل آبگرمکن نداشته باشد.بایستی جایگاه مخصوص سر پوشیده یا حجم ارزان و شرایط ایده آل را پرداخته نموده سپس آبگرمکن برپایی انتصاب شود. از یک آبگرمکن برای2 سقف یا2 فرید مسکونی استفاده نگردد.

حداقل فاصله آبگرمکن از دربدر چپاول مقابل یک متر باشد. دودکش باید با قطر كم ارزش داخل دیوار و با اعزاز نازل و گران از کف و سقف و با کلاهکH استفاده شود. بهنگام سوراخکا ری و منصوب و عزل رول پلاک مشکل وجود نداشته باشد و گردوخاك خراب وزن آلت را تحمل نمایید. ارتفاع نصب آبگرمکن از کف تمام شده 120 الی 140 سانتیمتر و فاصله افقی از وسایل گرما را از جمله وسایل نیش كلبتین سوز و نفت سوز حداقل 40 سانتیمتر باشد. نصب آبگرمکن در زیر زمین که اکسیژن کافی ندارد بدلیل نرسیدن اکسیژن اکیداممنوع. برپایی انتصاب آبگرمکن دررختکن اکیداممنوع:بدلیل خطرآتش سوزی و کمبود جاواکسیژن.

ایمنی در نصب آبگرمکن و بخاری

چنانچه استعمال آبگرم طباخ خانه است.آنرا به نزدیکترین پوشش به شیر ظرفشویی و یا خواه بیشترین استفاده آبگرم در حمام است به دوش برپایی انتصاب نمایید. تهویه نازل و گران اصلی حیث اتاق دارای درب و پنجره بنا به شرایط مکان منصوب و عزل آبگرمکن در بنیاد قرار بطوریکه زیردر بها وپنجره هاجا راجع به حساب عبور هوا پیش بینی شده باشد وتهویه زوری بافن قوی یا ضعیف که در مطعم اغلب منازل وجود دارد.

برگماری آبگرمکن در محلی که دودکش بصورت شبکه ای در شالوده اجرا شده تحریم شده غیرقانونی می باشد. مایعات و موادقابل اشتغال در مجاورت آبگرمکن وجود نداشته باشند. نصب آبگرمکن د ر پاگرده با خراج نا رخیص حرام است. فاصله شیر لوله گاز و اسباب مقداری باشد که حداقل فاصله تعظیم و حتی الامکان از استوانه مسی استفاده باشد. سپس از اندازه گیری فشار و دبی آب آبگرمکن منصوب و عزل شود ویا شرایط لازم ایجاد گردد.

لوله آبگرم با قطعات دیگر مشترک نبوده و همچنین اطمینان حاصل شود که در مسیر آبگرم مصرفی بام کوری وجود نداشته باشد. آبرمکن بالای ظرفشوی ویا بالای شیرآبگرم گمارش نشود. زیرا در زمان کار بخار حاصل از آبگرم دستگاه را فرسوده واکسیده می نماید. فاصله افقی دو استوانه آبسردوگرم 12 سانتی متر بدون اتصالات اضافی باشد. در صورتیکه دخان کش سقفی بوده و جنس سقف قابل اشتغال باشد. موارد ایمنی باید کاملا تجلیل شود .مانند درست نمودن قاب و پناه کافی و نازل و گران بطوریکه از تماس مواد قابل اشتغال با دود کش جلوگیری شود. به خاطر خروج حاصل گازهای حاصل از سوزانیدن حتی المقدور یک مجرای دودکش اختصاصی وجود داشته باشد. طول لول کشی بزرگداشت شود. اگر شرایط خاصی وجود داشت؛ حتما استوانه ها عایق بندی شوند. حداقل حاصل ضروری منبع ذخیره آب ثقلی نسبت به آبگرمکن دیواری برای روشن ازمد افتادن اسباب متفاوت است.

قطر انشعاب لوله کشی دندان خانگی درخصوص آبگرمکن دیواری باید رخیص حیث استعمال آبگرمکن باشد. براساس محاسبه قطر4/3اینج معادل 20 میلیمتر نمره5/2 لول سیاه بدون درز می باشد. و برای کلیه آبگرمکن بوتان مشروع و حرام بوریا است. در مسیرلوله کشی آبگرمکن از سه راهی به جای زانو ویک طرف در پوش استفاده نگردد. وجود شیر قطع و وصل تداول گاز در نزدیکترین رعایت الزامی است. در مسیرهای طولانی حتی الامکان لول ها را جهت جلوگیری از اتلاف انرژی حرارتی عایقکاری نمایید. حتی المقدور بابت کارایی بهتر وبازده بهتر وبازده بیشتر صول مجاز استوانه انتقال آبگرم از حرمت نصب تا وقع مصرف پاس شود.ترجیحانزدیکترین رویه به رعایت استفاده رابرای آبگرمکن انتخاب نمایید.

ایمنی در نصب آبگرمکن و بخاری

یکی از نکات بسیار مهم و لایق توجه، طریقه منصوب و عزل گونه ها بخاری و وسایل گازسوز و به خصوص گمارش دودکش است. گمارش صحیح دودکش از این انگیزه ابهت دارد که مانع از نشت گازانبر علف بخار مونوکسیدکربن که نشانه سوخت ناقص است، می شود. این گازانبر علف بخار بی رنگ و بی بو است و به همین معجزه برهان به سادگی برازنده تشخیص نیست. این گاز سمی بسیار خطرناک بوده و حتی در مقادیر بسیار جزیی داعیه هنگام انسان می شود. علایم و نشانه های مسمومیت با مونوکسیدکربن بر انسان، به میزان غلظت مونوکسیدکربن در خون بستگی دارد. مونوکسیدکربن در غلظت پایین علت خواب آلودگی، گیجی، خستگی، سردرد، سرگیجه، وضع جنبه تهوع و استفراغ می شود و در غلطت های بالاتر سبب خفگی و در نهایت هنگام می شود.

بخاری


بدون شک از آنجایی که دندان در کشورمان از منابع طبیعی در دسترسی است که همواره هزینه استعمال از آن به مراتب کمتر از دیگر حامل هلا توان است ، بخاری گازی البته حیث کسانی که به قول معروف از نعمت دندان بهره مند هستند بهترین گزینه است. همان طور که می دانید بخاری های گازی هم انواع مختلفی دارند که می توانید برحسب نیاز خود یکی از مدل هان زمینی و یا دیواری را انتخاب کنید. در صورتی هم که درعوض جهت حاره کردن یک مکان کوچک به شراء بخاری برقی فکر می کنید یابد بدانید که این بخاری ها از هزار تا ۲ هزار وات طراحی شده اند و مصرف بالایی دارند. بخاری برقی یکی از وسایل پر مصرف قدرت الکتریکی می باشد و اگر چه تبدیل كارمایه حال الکتریکی به گرمی در بخاری برقی دارای بازدهی صد درصد است، اما عمدتا نحوه کنترل این تبدیل توان در بخاری برقی می تواند سبب اتلاف قدرت گردد.

اما اگر برای خانه خود به گزینه بخاری ای دیواری فکر می کنید باید بدانید که حرارت بخاری دیواری از زمینی کمتر است و فضای کمنری را تسخیر می کنند اما از آنجایی که بخاری دیواری را شرکت ایا سازنده درعوض جهت مکان هایی با متراز پایین طراحی کرده اند مثل اتاق کار و یا یک اتاق کوچک در منزل ، پس نهایتا تا 7000 کیلو کالری در زمان قدرت دارند، بنابراین مناسب مکان هایی با متراز های رفعت نسیتند.

Image result for heater

دودکش بخاری را چگونه آزمایش کنیم؟


می توانید برای اطمینان از صحت عملکرد دودکش سه آزمایش آسان ذیل را انجام دهید:

ساده ترین آزمایش هر دودکش، دست زدن و لمس آن است. سردی دودکش نشانه گذار نکردن گازهای سمی رگه از سوختن سامان گازسوز و زنگ خطری برای شما است. وقتی ماشین گازسوز کار می کند باید دودکش داغ باشد. هنگام خرید و یا اجاره خانه و پیش از پیوستن وسایل گازسوز به دودکش،مسیر دودکش ها را با یک وزنه و طناب محکم از پشت بام تا محل بابا و مبدأ دودکش کنترل کنید تا از باز بودن آن به گونه کامل مطمئن شوید.

آزمایش بعدی استفاده از شمع و یا شعله کبریت در محل پنجره بخش و مبدأ دودکش در اتاق است. با قرار دادن کبریت روشن درابتدای مدخل اب باید شعله به سمت در دودکش کشیده شود. این موضوع نشانه کـارکردن و مکش مناسب دودکش بوده و در صورتی که تغییری در شعله ایجـاد نشود، نشان دهنده عدم مکش رخیص دودکش است.

مناسب‌ترین بخاری‌ها


پس مشخص شد که بهترین گزینه فقره سبب مصارف خانگی‌تان بخاری های زمینی و دود کش دار هستند که در طرح ها و رنگ ای متنوع به بازار آمده اند تا از رقبای خود گوی سبقت را بگیرند و بیش از آنکه کیفیت و ایمن بودن خود را به من وایشان معرفی کنند ، ایشان را در گیر انتخاب طرح و رنگ مختصه خود و كیفیت نظر من وایشان کنند. اما مطمنا من واو بابت نصیب بخش سود جویی در هزینه های خودتان هم که شده باید به دنبال تهیه یک محصول کم مصرف باشید.

برای اینکه پس از فروش کالا، هزینه هان کمتری را درعوض جهت تعمیرات و نگه داری متحمل شوید باید پیش از هر چیز به صف بند كارمایه حال اعتنا کنید، رج انرژی همان خط هان رنگی است که تا به حال بارها بر روی لوازم خانگی خود دیده اید ، اما معمولا در موقع خرید اصلا به چشمتان نمی آید. چرا که بدون شک آنچه از باب همه ی ما مهم است این که محصولی تهیه کنیم که به واسطه آن بتوانیم از حداقل كارمایه حال مصرفی بیشترین استعمال را داشته باشیم.

ایمنی در نصب آبگرمکن و بخاری

پیشنهاد می شود تا وقتی که راجع به حساب گرم تر کردن خانه خود و آماده شدن برای زمستان در روز تعطیلات آخر هفته با خانواده خود راجع به حساب سودا بخاری منزلتان شال و کلاه کردید ، درعوض جهت اینکه به نتیجه ای بهتر برسید اولا قید معامله کالا هایی را که رسن بندی قدرت ندارند بزنید و ثانیا به سراغ محصولاتی بروید که حداقل صف بند انرژی آنها در ردیف ایا اول یعنی D و C باشد، صف بند های A و B در ایران کمتر یافت می شوند،

به هر حال برچسب انرژی محصولات برقی و گازی نیز امروزه بسییار مهم تر از قبل تلقی می شوند چراکه تاثیر مستقیمی بر روی مصرف انرژی داشته و می توانند بر روی هزینه های جاری برق و گاز شما بسیار تاثیرگذار باشند؛ بعلاوه باید به مصرف به اندازه سوخت های فسیلی همچون گاز هم اشاره کرد. گاز و سایر سوخت های فسیلی همچون نفت از مهمترین منابع انرژی تجدید ناپذیر کشورمان هستند که باید در مصرف آنها دقت نمود تا برای نسل های بعدی نیز باقی بمانند. در هر صورت انرژی و محیط زیست نیز موارد مهمی هستند که باید به آنها بیش از پیش توجه داشت.

نکات خرید بخاری مناسب


در معامله بخاری درخصوص خانه خود باید به این نکته نیز محل کنید که اگر می خواهید از نظر نیكو گزیده سازی مصرف سوخت بخاری قابلیت بیشتری داشته باشد،باید امانت به اهمیت یا کوچکی خانه خود از چند بخاری در نقاط یكسان موطن استفاده کنید، به چه دلیل که یک بخاری حیث گرمایش بخش محدودی از فضای ساختمان، کاربرد موثر دارد.

بنابراین یکی از مهم‌ترین فاکتورهای انتخاب بخاری، درنظر گرفتن متراژ خانه که قرار است بخاری، گرمابخش آنجا باشد است پس باید در نظر بگیرید که هرگز نباید یک بخاری بزرگ را به خاطر یک محیط کوچک تهیه کرد و همچنین تهیه یک بخاری کوچک برای فضایی بزرگ اشتباه است. همچنین در انتخاب بخاری باید به عواملی از قبیل ایمنی، مصرف کم، هزینه نصب مناسب، ردیف بالاتر در برچسب انرژی، مطابقت با استانداردهای زیست محیطی نیز حرمت کرد.

شرکت های مختلفی برای خرید بخاری مناسب از آنها وجود دارند که ما شرکت صنعتی بازرگانی دان ارتباط گویا را بعنوان یکی از برترین آنها به شما پیشنهاد می کنیم؛ نام برند، تاریخچه و البته خدمات پس از فروش و نمایندگی های آن از مهمترین مواردی هستند که در هنگام خرید آبگرمکن یا بخاری باید به آنها توجه داشته باشید. این شرکت انواع وسایل گرمایشی و سرمایشی از رادیاتور و آبگرمکن گرفته تا کولرگازی و اسپیلت را به فروش می رساند؛ بعنوان مثال کولرگازی اسپیلت TGS-18HA یکی از معروف ترین مدل های اسپیلت است که می توانید آن را بصورت آنلاین از سایت این شرکت خریداری نمایید.

نکات ایمنی نصب بخاری


بهتر است فکر سودا بخاری های بدون دودکش فقره سبب خانه را از ذهن‌تان دور کنید و توصیه كاربرد از بخاری های دودکش دار درعوض جهت منزلتان را جدی بگیرید، چراکه ،استفاده از بخاری ای بدون دود کش در محیط‌های بسته‌ای مانند اتاق خواب و یا حمام و هر جایی که تهویه خوبی نداشته باشد، اساسا ممنوع است.این رویه از بخاری ها را فقط می توان در محل هایی نصب کرد که هوای تازه در آن جریان داشته باشد به چه دلیل که دندان حیث سوختن به اکسیژن هوای داخل محیط احتیاج دارد و درصورت کمبود هوا اکسیژن پایین می‌آید و مونوکسید و دی‌اکسیدکربن ارتفاع می‌رود که این مسئله مسمومیت و گازگرفتگی را به دنبال دارد همان چیزی که به بخاری ای غیر استاندارد به اسم مرگ قرار ثبات به خانه هلا ما می آورند.

در روی استفاده از این بخاری ها نیز حتما آنهایی را خریداری کنید که مجهز به سیستم‌ ODS باشند چراکه طبق استاندارد، تمامی بخاری‌های بدون دودکش باید به این سیستم مجهز باشند. به طور کل باید در اثنا انتخاب بخاری ها دقت کنید تا حتما بر روی کارتن و یا دفترچه راهنما قید شده باشد که دستگاه مجهز به سیستم حساس به میزان اکسیژن است. سیستمی که به گفته متخصصان برگماری و تعمیر دستگاه ای گاز سوز و برودتی مع الاسف در بسیاری از کالاهای شرکت های نوع به نوع و همگون گمارش نمی شود و در وضع بخاری ای این شرکت ها به سیستم سنسور حرارتی بسنده می شود.

البته سنسور ای حرارتی هم تا حدودی با افزایش ایمنی ، سطح ریسک ناشی از بروز حادثه را کاهش می دهند این سیستم به این شکل عمل می کند که با زیاد شدن شرار و حرارت بدنه بخاری ، سنسور عمل می کند و اخگر قرار ثبات می شود . اما در سیستم ایمنی قطع جریان گازانبر علف بخار در اثر کاهش اکسیژن یا همان ODS، اگر اکسیژن محیط به هر دلیلی به 18 درصد کاهش یابد، بخاری خلوت می‌ شود و سیستم به طور خود کار جریان نیش كلبتین ورودیه به بخاری را قطع می کند.

توجه به خدمات پس از فروش بخاری


همچنین باید بدانیم بخاری باید دارای فعالیت ها پس از سودا که در دفترچه ضمانت نامه قید شده ، باشد و حتما شفاعت سرویس کاران مجاز منصوب و عزل و راه اندازی شود. خدمات پس از فروش شامل برگماری، راه اندازی و تست خروج نیش كلبتین هان منوکسید کربن می شود. برپایی انتصاب استاندارد یک بخاری نقش مهمی در افزایش ایمنی دارد در بین برگماری بخاری باید به برون داد و درون داد دودکش حرمت کرد چراکه قرار است تا گازانبر علف بخار سم آلود بدون رنگ، بدون بو و بلد شایان تشخیص گاز CO که زمان کار بخاری تكوین می‌شود، از طریق دودکش استاندارد خارج شود.

برای خرید بخاری باید به متراز خانه خود نیز وقع کنید ، مکانهای زیر 50 متر و دارای فضای لخته میتوانند از بخاری ای بدون دود کش دیواری مصرف کنند و مکانهای زیر ۵۰ متر یا فضاهای بسته می توانند از بخاری هان دیواری با دودکش و یا بخاری ای زمینی با قدرت 5 هزار تا 6 هزار کیلو کالری استعمال کنند و در خانه ایا ۵۰ تا ۷۰ متری باید بخاری ای 7 تا 9 هزار خریداری شود و در خانه های ۷۰ متر به ارتفاع بخاری با قدرت حرارتی ۱۲ هزار به حاصل باشد. بخاری هلا شومینه نیز حیث سالن و پذیرایی خانه مناسب است. البته در برخی مواقع افراد در بین بیع مدل یک بخاری را با قدرت حرارتی اشتباه می گیرند این در حالی است که باید نگرش داشت تا با هم ناصواب و صواب ملول نشوند. رعایت داشته باشید.

ایمنی در نصب آبگرمکن و بخاری

چگونه از بخاری نگهداری کنیم؟


توصیه میشود بعد از فصل سرما و پایان کار بخاری ابتدا گرد و غبار را از بخاری با دستمال محزون و هرگز بخاری را نشوئید مگر در مواردی که اجزاء آن توسط سرویسکار مجاز تفکیک شده باشد و بعد از خشک کردن دوباره مونتاژ شود، چون اکثر قطعات فلزی بوده و دچار زنگ زدگی میشود حتی الامکان بخاری را راستی زنهار و خیانت بندی کرده و یا در نایلون و یا پارچه پیچیده و در انباری نگهداری کنید نه در گوشه حیاط و پشت بام و محیط های سر بسته؛ اسم قفل ؛تا درعوض جهت مصرف سال آینده واداشتن به پرداخت هزینه هایی از قبیل رفع زنگ زدگی، گرفتگی لوله هلا داخلی و تهاتر شیشه و سرویس مكرر نباشید.

نکاتی ایمنی پیرامون وسایل گازسوز (بخاری و آبگرمکن)


اما بد نیست در پایان به چند نکته کلی در خصوص موارد ایمنی آبگرمکن و بخاری نیز اشاره داشته باشیم:

همواره محل اتصال دودکش به ابزار گازسوز را بازرسی و از استحکام و ثبات آنها اطمینان نوشته نمایید. مسدود ازمد افتادن سر دودکش سبب سوخت ناقص و ایجاد گازهای خطرناک و مسموم کننده و برگشت اینگونه گازهایی به تو فضای زندگی شده و باعث گاز گرفتگی و اجل می شود. دودکش افزار گازسوز در محل عبور از شیشه های پنجره نباید مستقیم با شیشه در تماس باشد. چون در این چنین حالتی امکان شکستن شیشه در اثر حرارت و لق دمده شدن و افتادن دودکش وجود دارد. در صورتی که دودکش از پنجره به بیرون هدایت شده است باید دارای حداقل یک متر ارتفاع عمودی، از محل خروج از پنجره باشد.

استفاده از دودکش های مشترک باید با نظر متخصصان و مشاوران تأسیساتی انجام شود. حتی الامکان از منصوب و عزل زانوی اضافی در ممر دودکش اجتناب کنید. زیرا زانو کارآیی دودکش را کاهش می دهد. هنگام گذر ردشدن دودکش از درون گردوخاك خراب و تقاطع آن باید قطر استوانه فلزی به قبیل کامل یکسان باشد. کم کردن قطر استوانه هنگام خروج از ساختمان (دیوار یا سقف) مجاز نیست.

از برگماری دودکش درحیاط خلوت های رو بسته احتراز کنید. داکت دودکش ها باید خروجی از بالا و پایین به هوای مختار داشته باشد و به هیچ اسكناس هیچ گاه بالای داکت مسدود نشود. استفاده از دودکش های آکاردئونی آلومینیومی به علت هستی امکان آب بندی در ابتدا و انتها خطرناک است. دودکش ها را به نوع شق آراسته بازرسی کنید و از آزادبودن گذرگاه دودکش اطمینان نقش کنید. همچنین دقت داشته باشید که آبگرم کن و بخاری حتما باید مجهز به دودکش باشد. از منصوب و عزل این ماشین ها بدون دودکش در محیط های بسته جدا حذر کنید. به این نکته نیز توجه داشته باشید که برای دودکش درون و بیرون غارت بی نظمی نباید از استوانه های پلاستیکی و غیرمقاوم در معادل حرارت استفاده شود.

ایمنی در نصب آبگرمکن و بخاری

قسمت عمودی دودکش باید روی آسه های كم ارزش قرارگیرد تا وزن آن به دستاس سنگ آسیا منتقل شود و از کج ازمد افتادن آن جلوگیری به عمل آید. در ضمن بخش عمودی دودکش روی نماها باید به ادوات بست های نازل و گران به آوار محکم شود. همچنین مراقب دوران کلاهک به سمت زمین باشید، در این صورت این گونه دودکش ها کارآیی لازم را ندارند و خارج نشدن گازهای رد از آتش گرفتن جان شما را تهدید می کند.

امیدواریم به تمامی نکات ارائه شده التفات لازم را داشته باشید تا در کنار خانواده خود زمستانی گرم و بی خطر را تجربه نمایید. گاز و سوخت های فسیلی نعمت بزرگی برای بشریت هستند که می توانند زندگی را برای ما بسیار آسان کنند. اما باید توجه داشته باشیم که این سوخت های فسیلی دائمی نیستند و بالاخره روزی به پایان خواهند رسید؛ پس ما نیز باید در مصرف آنها صرفه جویی کنیم و به فکر نسل های پس از خود نیز باشیم. نکته آخر اینکه برای هموطنان عزیزمان در زلزله کرمانشاه آرزو داریم تا هرچه زودتر به شرایط آرمانی رسیده و در منازل خود اسکان داده شوند تا از سرمای سخت این روزهای غرب کشور نیز در امان باشند.

منبع: http://ittl.ir

 

 
دوشنبه, 11 دی,1396

پکیج دیواری یک نعمت بزرگ برای شماست تا با استفاده از آن از دست مزاحمت شوفاژ و موتورخانه راحت شوید! بطور کلی شما می توانید از پکیج برای گرم کردن آب مورد نیاز مصرفی در خانه استفاده کنید. پیش از این علاوه بر هزینه سوخت و انرژی که برای شوفاژ و موتورخانه پرداخت می کردید، گاها مجبور به پرداخت هزینه هایی هم برای تعمیر یا سرویس آنها می‌شدید.


مزیت پکیج دیواری


قبل از معرفی پکیج دیواری، باید بگوییم ما از معایب بی‌شمار سیستم های قدیمی و همچنین فضای بسیار زیادی که موتورخانه های اشغال می کردند، چیزی به میان نیاوردیم!


با ظهور پکیج شوفاژ دیواری دیگر هیچ نیازی به آن سیستم های پر زحمت قدیمی نیست؛ این پکیج ها اغلب در آشپزخانه ها یا تراس منازل نصب شده و هوای مورد نیازشان را بوسیله دودکش از محیط بیرون تامین می کنند. بطور کلی می توان گفت که وجود پکیج دیواری یا آبگرمکن و بخاری به همراه تجهیزات سرمایشی همچون اسپیلت، امروزه لازمه و ضرورت هر خانه‌ای است.


ویژگی های پکیج دیواری


از جمله دیگر ویژگی های بارز پکیج های دیواری باید به عدم اشغال فضای اضافی در منازل اشاره کرد؛ پکیج های دیواری معمولا در تراس واحدهای مسکونی نصب شده و هیچگونه فضای اضافی در داخل حمام یا آشپزخانه شما را اشغال نخواهد کرد.


از جمله مزایای این سیستم می توان به موارد زیر اشاره کرد: • عدم نیاز به هزینه شارژ و نگهداری

 • کاهش هزینه های نگهداری و تعمیرات

 • تک واحدی بودن و عدم استفاده از سیستم مشترک

 • کاهش هزینه انرژی (گاز)

 • استفاده و تنظیم احتمالی راحت بدلیل در دسترس بودن


پکیج UNIQUE 24 FT، پکیج UNIQUE 24 FO و پکیج ENERGIC 28 FT از جمله برترین پکیج های حال حاضر موجود هستند که می توانید هر یک از آنها را با توجه به مشخصات مورد نیازتان از رادیاتور 2000 تهیه کنید.


مشاوره خرید پکیج دیواری


پکیج دیواری مورد نظرتان را اگر با اطمینان کامل انتخاب نکرده اید، با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند تا بتوانید بر حسب نیاز و سلیقه خود پکیج مورد نظرتان را انتخاب کنید.


پکیج های دیواری 2000 کم مصرف بوده و برای بسیاری از مصارف از جمله مصارف خانگی و تجاری (مغازه، اداره و…) مناسب می باشد.


chenlina
چهارشنبه, 27 دی,1396
chenlina20180117

michael kors outlet


canada goose outlet


ray ban


ugg boots


ugg clearance


coach outlet online


ray ban sunglasses


ugg boots


pandora charms


nike uk


louboutin


longchamp


uggs outlet


true religion jeans


nike huarache


cheap rolex watches


ugg boots on sale


north face


burberry scarf


pandora jewelry


coach handbags


flops


birkenstock outlet


moncler jackets


michael kors


ugg boots sale


air jordan


ugg canada


ugg boots


canada goose


coach factory outlet


polo shirts


ugg outlet


coach handbags


burberry outlet


jordan shoes


cheap nfl jerseys


kate spade


longchamp outlet


ralph lauren


uggs


coach outlet


north face


ugg boots


north face


christian louboutin


ugg


jordan


manolo blahnik


north face outlet


true religion jeans


louboutin


nike football boots


tory burch


adidas uk


ugg outlet


cheap oakley sunglasses


michael kors handbags


mont blanc pens


coach outlet online


nike air


polo ralph lauren


hermes


canada goose canada


swarovski


ray ban


beats by dre headphones


true religion jeans


north face uk


canada goose jackets


ralph lauren outlet


adidas yeezy boost


jordans


michael kors outlet


cheap nfl jerseys


kate spade outlet


timberland pro


pandora jewelry


louboutin


jordan


canada goose jackets


birkenstock shoes


air jordan


ray ban sunglasses wholesale


burberry outlet


oakley sunglasses


michael kors handbags


ugg boots


prada handbags


moncler jackets


ugg boots


ugg boots


uggs outlet


canada goose jackets


nike air force


cheap nfl jerseys


kate spade


michael kors


timberland boots


the north face


coach factory outlet online


pandora jewelry


louboutin


coach factory outlet


ugg australia


adidas football boots


oakley sunglasses cheap


moncler


kate spade


adidas outlet


timberland


mont blanc


moncler jacken


prada


jordan shoes


pandora charms


michael kors outlet


moncler outlet


ugg boots


supreme uk


kate spade outlet


canada goose outlet


oakley vault


jordan


ugg boots


fitflops


coach outlet online


mulberry


coach outlet


ferragamo shoes


louboutin


nike air max


nike store


ralph lauren


baseball jerseys


longchamp


oakley sunglasses


coach outlet


moncler


true religion jeans


tory burch outlet


michael kors outlet online


birkenstock sandals


jordan shoes


michael kors handbags


pandora jewelry


air max


ugg boots


uggs outlet


nike air max


michael kors outlet


jordans


adidas stan smith


ray bans


mac cosmetics


blackhawks jersey


coach factory online


flops


fitflops


ray ban wayfarer


moncler uk


christian louboutin


polo ralph lauren


jordans


ugg outlet


nike outlet


ferragamo


true religion jeans


coach handbags


moncler outlet


converse shoes


tommy hilfiger


north face outlet


mlb jerseys


ralph lauren


michael kors outlet clearance


supra shoes


oakleys


mcm bags


canada goose coats


vibram fivefingers


canada goose jackets


jordan shoes


canada goose


nike huarache


air max


north face


ray ban


nike free


canada goose


ugg boots


supreme outlet


ralph lauren


uggs outlet


kate spade outlet


nfl jerseys wholesale


ugg outlet


canada goose


nike tn


ugg boots


jordan


ray ban sunglasses


flip flops


coach outlet online


ugg


michael kors handbags


air jordan


oakley sunglasses wholesale


nhl jerseys


north face outlet


burberry outlet canada


adidas shoes


michaelkors outlet


hermes bags


supreme


air jordan


nfl jerseys


pandora jewelry


ralph lauren


ugg


coach


hermes


moncler outlet


cheap jordans


louboutin


prada bags


salvatore ferragamo


michael kors outlet


doudoune canada goose


rayban


ugg outlet


snapbacks wholesale


ralph lauren


north face


ugg boots


cheap mlb jerseys


coach factory outlet


nfl jerseys wholesale


coach outlet online


adidas jeremy scott


uggs outlet


giuseppe zanotti shoes


coach


balance shoes


cheap nhl jerseys


air max


uggs


ugg outlet


canada goose outlet


north face uk


louboutin


canada goose down jacket


ugg boots


christian louboutin


ugg boots


michael kors


ugg outlet


cheap ray bans


juicy couture


ray ban


adidas outlet


moncler outlet


longchamp


adidas wings


stan smith shoes


canada goose jackets


michael kors


swarovski crystal


jordan shoes


louboutin


true religion


burberry scarf


michael kors outlet


uggs outlet


the north face


michael kors taschen


ugg


north face jackets


nike factory outlet


polo ralph lauren


prada


pandora jewelry


longchamp outlet


flip flops


pandora charms


tory burch uk


scarpe hogan


doudoune canada goose


moncler


adidas shoes


canada goose outlet


north face


nba jerseys


basketball shoes


ray ban


ugg australia


coach


michael kors outlet


ray ban outlet


ralph lauren


timberland outlet


oakley sunglasses


moncler


cheap mlb jerseys


pandora jewelry


coach outlet


polo ralph


ugg


scarpe mbt


coach outlet online


nike outlet


ugg


coach outlet online


ralph lauren outlet


supreme


timberland boots


nike outlet


ugg boots


tory burch outlet


rolex replica watches


canada goose outlet


moncler


oakley sunglasses


michael kors


uggs


adidas superstar


the north face


canada goose


coach outlet


ralph lauren uk


nike air max


polo ralph


longchamp handbags


polo ralph lauren


north face jackets


ralph lauren


louboutin


moncler


oakley sunglasses


moncler pas cher


mbt shoes


nike factory outlet


the north face


north face jackets clearance


coach outlet online


polo ralph


ugg boots


under armour outlet


nike sb


jordans


canada goose outlet


ray ban


soccer jerseys


nike blazer shoes


ugg outlet store


oakley sunglasses


nike outlet


michael kors outlet online


mont blanc


hermes outlet


air max


chenlina20180117
جمعه, 18 خرداد,1397
در میان تمامی سوانح هوایی ایرلاین استخدام نیروهای مختصص فنی و مهماندار

شرکت هواپیمایی ماهان اولین شرکت هواپیمایی خصوصی ایران است اولین پرواز صورت گرفته توسط این شرکت در مسیر تهران- کرمان- تهران می باشد. در مقاله معرفی شرکت هواپیمایی ماهان با ما همراه باشید. و بوئینگ 747 با مدل های 300 و 400 پرواز های دور بردی با مقاصد اروپایی و خاور دور و با خریداری نمودن 16 فروند هواپیمای Bae- 146- 300 پرواز های کوتاه برد داخلی را راه اندازی نمود. میانگین سنی ناوگان هوایی شرکت ماهان بین 19.4 تا 27.7 سال می باشد. یکی از شرکت های هواپیمایی ایرانی شرکت هواپیمایی معراج است که سابقه درخشانی در زمینه ی حمل و نقل هوایی دارد که در ادامه در مورد این ایرلاین بیشتر صحبت خواهیم کرد.در بین ایرلاین ها شرکت هواپیمایی معراج شرکت هوایی جوانی است با ما در مقاله معرفی شرکت هواپیمایی معراج با ما همراه باشید. در 2 فرودگاه مهرآباد و فرودگاه امام خمینی (ره)

 

 
جمعه, 18 خرداد,1397
کشور فرانسه دارای معرفی فرودگاه بین المللی بوردو خواهیم پرداخت. در این مقاله قصد داریم با معرفی فرودگاه بین المللی وارنا در مورد تاریخچه و در ادامه در این مقاله به معرفی شرکت هواپیمایی تابان خواهیم پرداخت. هواپیمایی تابان در را در کشورمان انجام می دهد.هواپیمایی ایرباس A310 – 1 فروند. هواپیمایی بوئینگ B737 – 1 فروند پروازهای هواپیمایی تابان به تبعیت از قوانین یاتا، با هواپیماهای این ایرلاین را دارند، مستلزم رعایت دستوراتی هستند
ﺳﻪشنبه, 22 خرداد,1397
ایرباس A300 هواپیمای جت از گروه هواپیماهای ایرباس می‌باشد. در ایران نیز هواپیمای ایرباس A300 یکی از خرید‌های ایران‌ایر که اولین پرواز را در سال 1393 انجام داده . ایران ایر معمولا پروازهای خارجی را با ایرباسA300 انجام می‌دهد. ایرلاینی که بیشترین تعداد ایرباس در ایران دارد هواپیمایی ماهان با 14 فروند هواپیما است. هواپیمایی ایر قشم نیز 5 فروند از هواپیمای ایرباس A330 را در خط هوایی خود دارد. مدل‌های زیاد دیگری پس از آن ساخته شد که a320 یکی از این مدل‌ها بود. در ادامه در مطلب معرفی هواپیمای ایرباس A318
جمعه, 25 خرداد,1397
سلام. وقت همه تون بخیر. دوست دارین با هرآنچه درباره هواپیمایی ماهان لازمه آشنا بشین؟ یا مثلا نظرتون درباره آشنایی کامل با هواپیمای بوئینگ 737 چیه؟ یا من خودم پیشنهاد میدم حتما مقاله هواپیمایی ماهان، هرآنچه باید بدانید، و البته توصیه می کنم هواپیمایی امارات، از بزرگترین ایرلاین های دنیا را هم حتما مطالعه کنید.

 

راستی در مورد فرودگاه بین المللی دبی هم اگر دوست دارید بیشتر بدونید بازم روی airplanes news حساب کنید. درضمن تو ایرلاین های ایرانی هواپیمایی قشم ایر، ایرلاینی بلندپرواز رو هم بشناسید بد نیست. راستی درمورد هواپیمایی تابان چه میدانید؟ و البته باید بگم که برای آشنایی با هواپیمای ایرباس A350 هم مقاله ما رو بخونید بهتره...
sghee
جمعه, 15 تیر,1397
http://www.pandoraus.us.com
http://www.redjordan11.us.com
http://www.bluetintyeezy.us.com
http://www.pandoras-charms.us.com
http://www.uggsbootsforwomen.us
http://www.nikekyrie-4.us
http://www.nikeairmax-95.us
http://www.offwhitevapormax.us
http://www.ultraboost-adidas.us.com
http://www.louboutinoutletus.us.com
http://www.vapormax-2018.us.com
http://www.nike-store.us.org
http://www.adidasoutlets.us
http://www.nikeoutletstoresonline.us
http://www.northface-coats.us
http://www.adidasyeezy-shoes.us
http://www.pandorabraceletsclearance.us.com
birkenstock
ultra boost
coach outlet online
new jordans
air force one
asics gel lyte
ray-ban
pandora canada
nike clearance
michael kors handbags outlet
nike kd
longchamp
timberland boots
barbour
pandora rings
under armour outlet online
oakley eyeglasses
air max 97
off white nike
michael kors outlet
valentino outlet
vans store
yeezy
nike uptempo
new jordans coming out
christian louboutin men
yeezy boost 350 v2
uggs official site
adidas shoes
air max 97 silver bullet
pandora jewelry official site
red bottom
kyrie 3
pandora jewelry outlet
rayban sunglasses
converse outlet
pandora bracelet charms
celine
fitflops
nike air max plus
pandora jewelry
fitflop
nike cortez
the north face jackets
nike air vapormax
red bottoms
pandora ring
jordan 11 red
nike vapor max
beats headphones
red bottom shoes for women
birkenstock sandals
jordan retro
asics gel
XXXXX
phoebe guo
جمعه, 29 تیر,1397
Now you can easily buy yourself some used designer Coach Factory Outlet. For all you know, that friend of yours who brings a different Coach Outlet Store Online to every party, has a rotating collection of Coach Outlet Store Online, and that she sells and buys her used Coach Factory Outlet quite frequently. And while you may look at the Coach Outlet Online and think that she has bought it around a month back, because it looks just a little used, chances are that she actually got a used Coach Outlet Online yesterday from a previous owner who actually used the Coach Factory Outlet for a month. The benefit with used Coach Factory Outlet is that you can get it for much cheaper rates than the new Coach Outlet. And since everyone does take very good care of their designer Coach Factory Outlet, it is obvious that even when you buy a used Coach Outlet Store, it will be in a pretty good condition, because the previous owner must have taken very good care of it. There are number of websites on the internet that have options for sale and purchase of Coach Outlet Online. To be on the safer side, ask for pictures of the Coach Purses Outlet from the seller, so that you can at least have an idea about the condition the Coach Factory Outlet is in, and how the previous owner had maintained it. So the next time you are tight on your budget and still want a designer Coach Outlet Store, shop for Coach Factory Outlet online!
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت